برش لیزر فلزات چگونه انجام می شود؟ (4)

برش لیزر فلزات چطور انجام می شود؟
برش لیزر آهن

به کارگیری از گاز اکسیژن در ادامه رویه برش لیزر آهن موجب ارتقاء شتاب فعالیت و کمتر دوران ایجاد قطعه آخری میشود. به کارگیری از گاز نیتروژن در ادامه همین رویه هم منجر ارتقاء اعتنا و میزان مرغوب بودن قطعه تولیدی آخری میشود.

برش لیزر آهن

و آن همین که: ما‌درها در ادامه فی مابین کشورهاى صنعتى به جامعه هایى بر مى خوریم که از حیث تکنولوژى در ادامه مرحله دنیا جایگاه بس ارجمند دارا هستند تا آن جا که اندک خیس مکانى را در ادامه جغرافیاى دنیا مى اقتدار یافت که محصول هاى تکنولوژیکى آن در ادامه کوچک و درشت در ادامه آن جا وارد نشده باشند. Th᠎is po᠎st h as ​been cre at ed wi th the ​he​lp of GSA C​onte nt G enerat or  DEMO !

فقط عیب نیتروژن همین هست که به جهت برش صفحه ها آهنی که ضخامت بالایی دارا هستند نمی اقتدار از آن به کارگیری کرد. هرگونه صنعتى از صنعت های که بندگان فراگیرند تا به دیگران بیاموزند مانند: نویسندگى و حسابدارى و بازرگانى و زرگرى و چرمسازى و ساختمان و بافندگى و لباسشویى و دوزندگى و ساختن اشکال صورتها که مثال جانداران نباشد و اشکال ابزارهاى متعدد که مردمان بدان نیازمندند و متضمّن سود و استوار ماندن آن ها و مایه وصال به تام نیازمندیهاى ایشان هست ساختن و یاد دادن و اشتغال بدانها براى خویش یا این که دیگرى حلال هست و گرچه از همین صنعتها و همین ابزارها براى انواعى از خرابی و اقسام گناهان (احتمالاً) به کارگیری شود و کمکى به فسخ بر ضد حق گردد در ادامه ساختن و پرداختنش پروایى نباشد.

ذوب ماده به ملازم دمیدن گاز مالامال فشار در ادامه همین رویه نخست پرتوی لیزر، ماده را در ادامه نقطه کاری به دمای نقطه رسانده و با امداد جریان پرفشار گاز (معمولا هوا) به نقطه گزینه حیث ظربه ایی وارد کرده و سبب ساز ریزش مواد ذوب شده از بر روی مرحله گزینه حیث میشود.

در ادامه ادامه می خوا‌هیم دستگاه لیزری برش آهن و رویه پلاسما را با نیز مقایسه کنیم.از مزایای برشکاری با دستگاه لیزری اعتنا بالا، شتاب بالا، تمیزی فعالیت و تاب برنداشتن قطعه در ادامه محل برشکاری است.

برش آهن در ادامه صنعت های اکثری کاربرد دارد، البته به برهان ضریب بالای دشواری آهن برش آن به راحتی انجام نشده و سختیهای خویش را دارد. در ادامه وضعیت کلی قطعات برش دیتا شده به وسیله برش لیزری اعتنا و میزان مرغوب بودن بالاتری نسبت به روشهای سنتی و مکانیکی داشته و به برهان مشغول شدن بخش کوچکی از آهن به زمان برش، احتمال تاب برداشتن آهن زیاد کاهش است.

اگر شما همین نوشته آموزنده را دوست داشتید و می خواهید داده ها بیشتری در ادامه گزینه اینجا لطفا از وب سایت ما‌درها دیدن کنید.

درباره ی admin_asooweb